Bilietų internetu pirkimo taisyklės

§1 Bendrosios nuostatos

  1. Šios sąlygos („Sąlygos“) nustato grupinių ir individualių bilietų į „Cosmos Paukščių takas“ (J. Biliūno g. 53, Anykščiai) siūlomus lankytinus objektus, toliau – „Muziejus“, pirkimo internetu taisykles.

2. Bilietai perkami internetu https://pauksciutakas.eu/index.php/bilietai-internetu/ o įsigijimas reiškia, kad pirkėjas sutinka su pramogos, į kurią perkamas bilietas, lankytojų taisyklėmis.

3. Bilietus internetu įsigyti galima užsiregistravus https://pauksciutakas.eu/index.php/bilietai-internetu/ ir sutikus su sutikimu tvarkyti asmens duomenis susijusias sąlygas, taip pat atlikus apmokėjimą per Paysera sistemą.

§2 Registracija

  1. Registruotis galite adresu https://pauksciutakas.eu/index.php/bilietai-internetu/ nurodę vardą, pavardę, el.pašto adresą bei nustatę ir įvedę slaptažodį.

2. Kiekvienas internetu užsiregistravęs asmuo registracijos formoje nurodytu el. pašto adresu gaus atsakomąjį pranešimą, kuriame bus nurodyta, ar prašymas buvo pristatytas į Centrą ir ar asmens profilis jau užregistruotas.

3. Kad registracija būtų sėkminga, registracijos formoje reikia įvesti teisingus duomenis.

4. Muziejus pasilieka teisę ištrinti visas paskyras, kurios nebuvo tinkamai prisijungusios per pastaruosius 24 mėnesius.

5. Yra galimybė įsigyti bilietus be registracijos, tik įvedant vardą, pavardę ir el. paštą.

§3 Pirkimas internetu, bendrieji principai

  1. Per vieną prisijungimo seansą galite atlikti iki trijų skirtingų operacijų – iki 20 grupinių bilietų ir iki 10 individualių bilietų, suteikiančių teisę turėtojui (-ams) patekti į parodos zoną.

2. Grupinių bilietų pardavimas internetu vykdomas tik svetainėje https://pauksciutakas.eu/index.php/bilietai-internetu/

3. Vienu metu galite prisijungti tik prie vienos paskyros iš vieno įrenginio, naudodami vieną skirtuką viename naršyklės lange.

4. Kiekvienam atskirų bilietų užsakymui internetu bus priskirtas atskiras operacijos numeris su galimybe sumokėti visą sumą už visus bilietus iš karto.

5. Jei norite gauti PVM sąskaitą faktūrą, turite pateikti reikiamus sąskaitos faktūros duomenis:

5.1 pirkėjo vardas, pavardė arba įmonės pavadinimas;

5.2. adresas (miestas, pašto kodas, gatvės pavadinimas);

5.3 mokesčių mokėtojo kodas, PVM mokėtojas (fiziniams asmenims netaikomas);

5.4 siųsti šią informaciją el. paštu info@iluzijumuzejs.lv;

5.5 Sąskaita bus atsiųsta el. paštu;

6. Atsiskaityti už pirkinius internetu galima tik per Paysera, naudojant Paysera sistemos priimtą mokėjimo kortelę, elektroniniu banko pavedimu arba kitomis formomis, kurias Paysera pateikia per https://pauksciutakas.eu/index.php/bilietai-internetu/ svetainė. Informaciją apie tai, ar banką, iš kurio bus atliekama mokėjimo operacija, aptarnauja sistema, rasite adresu https://pauksciutakas.eu/index.php/bilietai-internetu/.

7. Per 30 minučių nuo pirkimo internetu pabaigos sistema profilyje nurodytu elektroninio pašto adresu išsiųs elektroninį laišką su patvirtinimo ir operacijos numeriu bei sąskaita faktūra su pateiktais duomenimis, išsaugota PDF formatu. , kuris naudojamas kaip bilietas muziejuje.

8. Įsigyti bilietai gali būti gražinami per 30 kalendorinių dienų nuo įsigijimo datos, nurodant priežastį dėl kurios bilietas gražinamas. Gražinamas bilietas turi būti nepanaudotas. Bilietai gražinami susisiekiant el. paštų info@pauksciutakas.eu.

§4 Baigiamosios nuostatos

  1. Centras turi teisę šiuos Nuostatus keisti. Pakeisti Nuostatai bus paskelbti internete adresu www.pauksciutakas.eu ir pateikti Muziejaus bilietų kasoje.

2. Šios taisyklės ir sąlygos yra neatskiriama muziejaus dalis ir „Cosmos Paukščių takas – privatumo politika“, kurį galima rasti internete adresu https://pauksciutakas.eu/index.php/privatumo-politika. Visiems klausimams, kurių nereglamentuoja šios taisyklės ir sąlygos, taikomos „Cosmos Paukščių tako“.

3. Bilietų, perkamų internetu, kainos yra tokios pat kaip ir nurodytos kainoraštyje adresu https://pauksciutakas.eu/.